İadeler

İadeler

Sıkça Sorulan Sorular

 


 

Nasıl İade Edebilirim?

İade işlemi ücretsiz, hızlı ve kolaydır! Üye girişi yaptıktan sonra web sayfasının sağ üst bölümünde yer alan "Hesabım" sekmesinden "Siparişlerim" bölümüne girerek iade etmek istediğiniz ürünün sol bölümünde yer alan "İade Et" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra, alt bölümde çıkacak olan iade formunda iade edeceğiniz ürünü seçerek "Açıklama" ve "İade Nedeni" bölümlerini doldurmanız yeterlidir. Daha sonra yapacağınız işlemler ve iade şartları için lütfen "İADE ŞARTLARI" bölümünü okuyunuz.

"İade Şartları" na gitmek için tıklayınız. >>
İade Politikası

Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir! Eğer herhangi bir nedenle aldığınız üründen %100 memnun kalmadıysanız, biz memnuniyetle satış tarihinden itibaren 7 gün boyunca iadelerinizi kabul etmekte ve geri ödemelerinizi gerçekleştirmekteyiz. Üstelik Aras Kargo ile yaptığınız iade gönderimlerine hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

"İade Şartları" na gitmek için tıklayınız. >>İade Paketleme

Ürünlerin iadesini gerçekleştirirken size gönderildiği paketlerle göndermenizi tercih etmekteyiz. Eğer başka bir şekilde gönderecekseniz, ürün paketinin üzerine kargo firmasının materyallerinin (bant, fatura poşeti, kırılacak etiketi vs.) gelmemesine özen gösteriniz. Çünkü hasar görmüş ürün paketlerinin iadesi kabul edilmemektedir. İade işlemi yalnızca Mamaci.net üzerinde olan hesabınızdan "İade Et" işlemi aktif olduğunda gerçekleşmektedir.

Yardım almak için iade@mamaci.net e-posta adresine posta gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.