Avantajlarımız

Avantajlarımız
 

 • 50 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

 • %100 Güvenli Alışveriş
 •  
 • Kolay ve Hızlı Alışveriş
 •  
 • Uygun Fiyatlar & İndirimli Ürünler
 •  
 • Gerçek ve Güncel Ürün Bilgileri
 •  
 • Yüksek Çözünürlüğe Sahip Gerçek Ürün Görselleri
 •  
 • Ücretsiz İade Kargosu


 •    50 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

  Elli Türk Lirası ve üzerinde olan siparişlerinizin kargo ücreti Mamaci.net tarafından karşılanmaktadır. Elli Türk Lirası'nın altında olan siparişleriniz için ise paket büyüklüğü ve teslimat adresinin uzaklığı dikkate alınmadan İstanbul İçi Kargo ücretleri 5 TL, İstanbul Dışı Kargo ücretleri ise 7,5 TL olarak sabitlenmiştir.
   

  %100 Güvenli Alışveriş

  Mamaci.net ileri teknoloji güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Kredi Kartı ödeme bölümümüzde uluslararası bir şirket olan PayU ile ortak çalışmakta ve kredi kartı ödemelerinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlamaktayız.
   

  PCI DSS'li Ödeme Sayfaları

  PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Ödeme sistemi  "PCI Veri Güvenliği Standartları"na uyumludur.
   

  SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

  SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, sizin girmiş olduğunuz hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür.  PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve sizin bilgilerinizi korur.
   

  Thawte

  Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 256 bit şifreleme sertifikasyonu sağlanmaktadır.
   

  McAfee Secure

  Güvenlik filtresi; site içeriğini, e-mail ve web süreçlerini gün boyu taramaktadır. McAfee'nin yüksek performanslı araçları, web sitesini, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.
   

  Kolay ve Hızlı Alışveriş

  Türkiye'de ilk defa uygulanan kategori sistemi ile aradığınız her ürünü kolay ve hızlı bir şekilde bulabilmenizi sağlamaktayız. Bütün ürünleri "Köpek - Kedi - Kuş - Balık - Kemirgen - Sürüngen" olmak üzere 6 ana başlığa ve bu kategorileri de ürün türlerine göre 46 alt başlığa ve 252 ürün detay başlığına ayırdık ki kafanız karışmadan, aradığınız ürün gruplarına ulaşabilesiniz. Ürün listeleme sayfalarında ise bütün internet sitesi için tek bir filtre kullanmak yerine, 192 adet filtre tasarlayarak, ürün gruplarında daha detaylı filtreleme yapabilmenizi sağladık. Kategorilere göre arama yapabildiğiniz arama motoru aracılığı ile de yalnızca evcil hayvanınıza özel ürünlere kolayca ulaşabileceksiniz.

   

  Uygun Fiyatlar & İndirimli Ürünler

  Amacımız sizlere uygun ve indirimli fiyatlarla ürünler sunmak. Rekabetçi koşullarda size uygun fiyatlı ürünler sunmak için çok çalıştığımızı bilmenizi isteriz.
   

  Gerçek ve Güncel Ürün Bilgileri

  Mamaci.net bünyesinde listelenen tüm ürünlerin bilgileri, tedarikçilerden alınan bilgiler doğrultusunda, ancak onlarla yetinilmeden; tarafımızdan araştırılarak, dokunularak, ölçülerek, gerekirse denenerek, özenle yazılıyor. Bu işlemleri, sizleri mağdur etmemek ve sizlerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmenizi sağlamak için yapıyoruz.
   

  Yüksek Çözünürlüğe Sahip Gerçek Ürün Görselleri

  Mamaci.net üzerinde listelenen ürün fotoğraflarının büyük bölümü, kendi bünyemizde profesyonel olarak çekilmektedir. Bu şekilde alacağınız ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilecek ve siparişiniz elinize ulaştığında hayal kırıklığına uğramayacaksınız.
   

  Ücretsiz İade Kargosu

  Mamaci.net'ten satın aldığınız tüm ürünleri, iade şartlarına uygun olduğu ve anlaşmalı olduğumuz  Aras Kargo ile gönderdiğiniz sürece hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz.
   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.