Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri


Mamaci.net'e hoşgeldiniz. Bu internet sitesi Mamacı Evcil Hayvan Ve Malzemeleri Ltd. Şti ne aittir ve bu şirket tarafından işletilmektedir. Mamaci.net aracılığıyla sizlerden talep ettiğimiz kişisel bilgilerinizin kullanılması ve paylaşılması konusunda en az sizler kadar duyarlı olduğumuzu bilmenizi isteriz. "Gizlilik Politikası" altında oluşturduğumuz bütün işlemleri ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilerini korumanın önemini göz önünde bulundurarak hazırladık. "Kullanım Koşulları" ve "Üyelik Sözleşmesi" de bu politika doğrultusunda hazırlanmış ve sizlere internet sitesinin kullanımına ilişkin bilgileri sunmak için paylaşılmıştır. Mamaci.net internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Eğer sorularınız veya bu "Gizlilik Politikası "ile ilgili endişeleriniz varsa, lütfen bizimle irtibata geçin.

e-posta: yardim@mamaci.net


Biz Müşterilerimizden Hangi Bilgileri Talep Ediyoruz?

Sizlerden aldığımız bilgiler, sunduğumuz hizmetleri geliştirmemize ve kişiselleştirmemize yardımcı olmaktadır. Sizlerden talep ettiğimiz bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Bize Verdiğiniz Bilgiler

İnternet sitemize girdiğinizde ya da bize telefon veya e-posta yoluyla ulaştığınızda bilgileriniz tarafımızca kaydedilir ve saklanır. Bu bilgiler üye kaydı, hızlı alışveriş, facebook ile giriş, müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler, anketler, forumlar, içerik gönderimleri, yorumlar, öneriler ve tarafımıza gönderdiğiniz e-postalar yoluyla bizlerle paylaştığınız bilgileri kapsamaktadır. Ödeme aşamasında paylaşmış olduğunuz "Kredi Kartı" bilgileriniz ise hiçbir şatta tarafımızca kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Sonuç olarak irtibat bilgileriniz (adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz) ve evcil hayvan bilgileriniz tarafımızca sizden talep edilmekte ve siparişlerinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde size ulaşabilmesi, gerekli bilgilendirmelerin yapılabilmesi, hem size hem de evcil hayvanınıza özel promosyon, indirim ve kampanyalar yapılabilmesi ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla tarafımızca kaydedilmekte, saklanmakta ve kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak "Arkadaşını Davet Et" programı kapsamında davet edilen kişi e-postaları da tarafımızca kaydedilmekte ve saklanmaktadır.

Otomatik Bilgiler

Bizimle iletişim kurduğunuzda otomatik olarak bazı bilgileri almakta ve saklamaktayız. İnternet sağlayıcılarınızdan Mamaci.net e giriş yaptığınızda çoğu web sitesi gibi, belirli bilgiler elde etmek için, çerezler ve diğer teknolojileri kullanmaktayız. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Mamaci.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, sahtekarlıkları önlemek, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilmektedir.

Üçüncü Şahıslar Tarafından Sağlanan Bilgiler

Müşteri hakkında üçüncü şahıslardan gelen bilgileri de kaydetmekte ve saklamaktayız. Bunlar taşıyıcı kargo firması tarafından bize bildirilen güncel teslimat adres bilgileri ve üyelerimiz tarafından "Arkadaşını Davet Et" programı kapsamında davet edilen kişilerin e-posta adresleridir.

Mali Bilgiler

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Kredi kartı işlemleriniz uluslararası bir işletme olan PayU ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmekte, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile işlemlerinizin şifrelenerek gerçekleştirilmesi sağlanmakta, önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) ve VeriSign grubunun da üyesi olan Thawte ise, 256 bit şifreleme sertifikasyonunun kullanılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Bülten Üyeliği

Mamaci.net üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla kullanılabilir.

Mamaci.net üyelik iptal işleminizi üyelik@mamaci.net adresine e-posta göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Mamaci.net e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Ayşe Çavuş Caddesi Halay Sokak Kolatlar Apartmanı No:1/B Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 0 216 339 9 662

Müşteri Hizmetleri: yardim@mamaci.net

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.