Umut Veren Yeni Nesiller Sosyal Sorumluluk Projesi

Sokak Hayvanları Sosyal Sorumluluk Projesi

Umut Veren Yeni Nesiller Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yuva öğrencileri ile birlikte barınağı ziyaret edip; çocukların hayvan sevgisini ve sokak hayvanları ile ilgili farkındalıklarını arttırmayı amaçlıyoruz. Etkinlik 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 11:00 - 13:00 arasında Ataşehir Hayvan Barınağı'nda gerçekleştirilecektir. Etkinlik çerçevesinde, barınakta yaşayan sokak hayvanlarına mama yardımı yapabilmek için "Umut Veren Yeni Nesiller Sosyal Sorumluluk Projesi Kedi & Köpek Mama Paketi" ni aşağıdaki adımları izleyerek satın alabilirsiniz. Paket içeriği 1 Kg Kuru Kedi & Köpek Maması ve 2 adet 415 gr Kedi & Köpek Yaş Konserve Maması'ndan oluşmaktadır.

1- Sitenin sol üst köşesinde yer alan arama satırına sokak yazarak, projeye özel mama paketine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2- Ürün sayfasında, satın alacağınız ürünün adedini belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonunu tıklayınız.

3- Açılan pencerede, "Sepete Git" butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

4- Sepet bölümünde, "Satın Al" butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

5- Bu aşamada "Üye Olmadan Hızlı Alışveriş" bölümünde yer alan alanları doldurarak sonraki aşamaya geçiniz.

6- Sayfada yer alan fatura bilgileri bölümünde yer alan adres kutusuna "Ataşehir Hayvan Barınağı", il böümüne "İstanbul", ilçe bölümüne ise "Ataşehir" yazarak işleme devam ediniz.

7- Bu bölümde ise ödeme seçeneğinden "Kredi Kartı" nı ve ardından da banka seçiminizi yaparak sağ alt bölümde yer alan "Devam" butonuna tıklayarak ilerleyiniz.

8- Son aşamada ise kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın sonunda bulunan "Siparişi Onayla" butonuna tıklayarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.