Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Mamaci.net Kuru Köpek Mamaları

Köpeğin senin en sadık dostundur. Onlar senin için en yakın arkadaş, enerjik yaramaz çocuk, sevginin ilham kaynağı, bazen de en asil koruyucun olurlar. Şimdi senin için tasarladığımız özel fitre sayesinde, köpeğine en uygun kuru köpek mamasını rahatlıkla bulabilir ve köpeğinin en doğru köpek maması ile beslenmesini sağlayabilirsin. Tahılsız, yüksek enerjili ya da sindirimi destekleyici özelliklerde seçim yapabileceğin gibi, tavuklu, balıklı ya da kuzulu köpek maması seçeneklerini de filtreleyebilirsin. Biz Mamaci.net olarak, kuru köpek mamalarında Acana, Orijen, Natural Delicious, Pro Plan, Royal Canin, Hill’s, Bosch, Ecopet, Bondog ve Pedigree dahil olmak üzere, köpek gıdalarının en güvenilir markalarını sizlere sunmaktayız.

Köpeklerin ihtiyaç duydukları besinler, yavru, yaşlı ya da yetişkin olmalarına göre değişmekte ve her biri için farklı vitamin ve mineral formülleri ile hazırlanmaktadır. Ayrıca büyük ve küçük ırk köpeklerin de gereksinimleri değişkendir. Bir Terrier ile bir Alman Kurdu’nun ihtiyaçları birbirinden çok farklıdır. Bu sebeple hem boyutlarına göre hem de ırklarına göre köpek mamalarına kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Mamaci.net te ulaşabilirsin. Üstelik siparişlerin kargoya hızlı bir şekilde teslim edilir ve sana gönderilir.

Belirli sağlık sorunları olan köpeklere yardımcı olabilecek kuru köpek mamaları için de sana yardımcı olabiliriz. Sindirim sorunu olan, kilo problemi yaşayan ya da cilt hassasiyeti bulunan köpekler için özel olarak hazırlanmış mamaları, gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsin. Eklem ve kalça sorunu yaşayabilecek dev ırk köpekler için özel mamaları burada bulabileceğin gibi, Labrador ya da Golden Retriever gibi alerji sorunu olan köpekler için de tahılsız köpek mamalarını inceleyebilir ve onlar için en uygun mamayı seçebilirsin.

Bilmelisin ki köpeğine ne yedirirsen karşılığında onu görürsün. Köpeğin için Mamaci.net ten alacağın besleyici köpek mamaları ile sağlıklı bir hayat yaşayacaklarında emin olabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.