Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Politikası

Sahip olduğunuz gizlilik endişeleri konusunda bizler de çok hassasız. Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi kiralayan ya da satan bir işletme olmadığımızı bilmenizi isteriz. Genel bir kural olarak sizleri bilgilendirmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla sizlere mesaj atabilmek için bu bilgileri kullanmakta ve saklamaktayız. Ancak bazı bilgileriniz "Gizlilik Bildirimiz" doğrultusunda 3. şahıslarla ( kargo vs. ), işlemlerinizin gerçekleşmesi için paylaşılmaktadır.

Güvenlik

Mamaci.net üzerinden kredi kartlarınız ya da banka kartlarınız ile yapacağınız ödemeler Pay U sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Pay U dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'ın bir iştiraki olarak, hali hazırda 13 ülkede faaliyet göstermekte, 15 binden fazla üye işyeri ile çalışmaktadır. Türkiye'nin önde gelen bankaları, Visa ve MasterCard ile işbirliği içerisindedir. E-ticaret sitelerine güvenilir ödeme platformları sunarak bu sitelerin müşterilerinin, yani sizlerin keyifle bu sitelerden alışveriş yapmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

PCI DSS'li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Ödeme sistemi "PCI Veri Güvenliği Standartları"na uyumludur.

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, sizin girmiş olduğunuz hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve sizin bilgilerinizi korur.

Thawte

Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 256 bit şifreleme sertifikasyonu sağlanmaktadır.

McAfee Secure

Güvenlik filtresi; site içeriğini, e-mail ve web süreçlerini gün boyu taramaktadır. McAfee'nin yüksek performanslı araçları, web sitesini, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.

Pay U web sayfası için tıklayınız. >>


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.