x
TL değerinde 0 ürün var

Ürünler

Sıkça Sorulan Sorular

Paket Boyutu


Ürünlerin paket boyutları çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle toplu siparişlerinizde kargo ücretini tahmin etmek ve fiyat karşılaştırması yapmak güçleşebilir. Biz toplu siparişleriniz için büyük ve tek koli kullanmakta ve çok uygun kargo ücretleriyle size göndermekteyiz. Yani farklı mağaza ürünleri ile karşılaştırma yaparken yalnızca ürün fiyatını karşılaştırmanızı öneririz. Ürünlerimizin büyük bir bölümünün fiyatları bulabileceğiniz en uygun fiyatlardadır. Bu durum 50 TL nin altında olan siparişler için geçerlidir çünkü bu tutarın üzerinde olan siparişlerinizin kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.


Satılan Ürün Türleri & İstekler & Öneriler


Kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen ve sürüngenlerden oluşan evcil hayvanlarınızın ve sizin ihtiyaç duyduğunuz besinlerden oyuncaklara, yaşam alanlarından eğitim ürünlerine, büyük ya da küçük her ürünü bulabileceğiniz bir market olmak hedefindeyiz. Web sitemizde sergilenen her ürünün satışını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerden de ürün ya da marka önerilerinizi bekliyoruz. Öneri ve istekleriniz için oneri@mamaci.net e-posta adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.


Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.