x
TL değerinde 0 ürün var
Kategoriler $Kategori.Ust2.id $Kategori.Ust1.id
Fiyat Aralığı
Paket Yapısı
İçerik Yapısı
Ana Protein Kaynağı
Paket Adedi
Köpeğin Büyüklüğü
Ağırlık Aralığı
MarkalarStoktakiler
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Mamaci.net Islak Köpek Mamaları

Islak mama zararlı mıdır? Tabii ki hayır. Üstelik çok sevdiğin köpeğin az su tüketiyorsa, ıslak mamalar onun sağlığı için doğru tercih olacaktır. Çünkü ıslak mamaların, kuru mamalardan tek farkı, daha yüksek oranlarda su içeriyor olmalarıdır. Dikkat etmen gereken tek şey ise, besin değerlerini kaybetmemesi için kısa süre içerisinde tüketilmesi gerektiği.

Yavru, yetişkin ve yaşlı köpeğin için özel olarak formüle edilmiş ıslak köpek mamalarını Mamaci.net te bulabileceğin gibi, pate ya da konserve köpek maması tercihinde de bulunabilirsin. Dilersen protein kaynağı olarak tavuk, sığır, ördek, kuzu gibi seçenekleri de filtreleyerek köpeğinin damak tadına en uygun ıslak mamayı kolayca seçebilirsin.

Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.