x
TL değerinde 0 ürün var

Üyelik Hesap İşlemleri

Sıkça Sorulan Sorular
Şifremi Unuttum


Bu linke Şifremi Unuttum tıklayarak e-posta adresinizi girdiğinizde e-posta adresinize bir onay linki gönderilecektir. Size gönderilen linke tıkladığınızda mamaci.net adresine yönlendirilecek ve sistem tarafından belirlenen yeni şifrenizi göreceksiniz. Tanımlanan yeni şifreniz aynı zamanda e-posta adresinize de gönderilecektir.


E-posta ve Şifre Değiştirme


Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst bölümde yer alan "Hesabım" bölümünde "Kişisel Bilgilerim" sekmesinden kayıtlı e-posta adresinizi, "Şifremi Değiştir" bölümünden ise şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.


Kargo Adresi Değiştirme


Kargo adresinizi sipariş sırasında "Teslimat" bölümünde güncelleyebilirsiniz.
Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.