x
TL değerinde 0 ürün var

Fiyatlar & Kampanyalar

Sıkça Sorulan Sorular

 
Vergilendirme


Satışı gerçekleştirilen her ürün için yasalar gereği değişen oranlarda K.D.V. alınmaktadır. Bu oran genellikle %18 ve az ihtimalle %8 dir. Sistemde listelenen tüm ürünlerde K.D.V. oranları fiyatlara eklenerek sizlere sunulmaktadır. Faturalarınız size gönderilen kargo paketinizle beraber gelecektir. Kargo adresinin dışında bir adrese fatura gönderimi yapılamamaktadır.


Anlaşmalı Firma Kuponları


Anlaşmalı olduğumuz firmalardan temin ettiğiniz indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanabilmeniz için önce kuponunuzu aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi "Anlaşmalı Firma Kuponları" nın kişiye özel olmalarıdır. Dolayısıyla üyelik bilgileriniz ile kupon sahibi bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir. Aktif etme işlemi için ise kupon üzerinde yer alan kampanya kodunu, Mamaci.net üzerinde üye olduğunuz ad ve soyad bilgileriniz ile kampanya@mamaci.net e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı firmadan tarafımıza gelen bilgiler ile sizin gönderdiğiniz bilgilerin eşleşmesi durumunda tarafınıza size özel bir indirim kodu gönderilecektir. Size gönderilen kodu "Sepet" bölümünde yer alan "İndirim Kodu" bölümüne girerek satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde indiriminiz uygulanacaktır.

İndirimli Ürünleri Nasıl Bulabilirim?

Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.