x
TL değerinde 0 ürün varSchesir C578 Pouch Jelli Islak Kedi Maması Ton Tavuk Karides 100 gr

Schesir C578 Pouch Jelli Islak Kedi Maması Ton Tavuk Karides 100 gr
Ürün Fiyatı: 9,00 TL
 

Schesir C578 Pouch Jelli Islak Kedi Maması Ton Tavuk Karides 100 gr

  • Schesir markası her zaman en iyi kalitedeki doğal ürünleri sunar.
  • İnsan gıdası olarak kullanılabilecek kalitede %100 doğal içeriklere sahiptir.
  • Renklendirici, lezzet arttırıcı ve koruyucu madde içermez. 
  • Hormonsuz tavuk ve açık denizden yakalanan balıklar kullanılır. 
  • Özenle seçilen et ve balık içeriği en iyi kısımları değerlendirilerek elle işlenir ve buharda pişirilir.
 
Schesir'in önem gösterdiği nokta sadece içeriğin dikkatli seçimi değildir. Protein kaynağının temin edildiği çevrenin korunması, çevresel dayanışma ve ekolojik sürdürülebilirlik de Schesir'in özenle odaklandığı konulardır.
 
Schesir hayvanları sever ve hayvanlara değer verir. Hayvanlar üzerinde acımasızca yapılan testleri onaylamaz ve uygulamaz. Bu tutumu sayesinde Schesir markası Hayvan Hakları Derneği tarafından cruelty free (hayvan üzerinde test yapmayan) marka olarak ödüllendirilmiştir ve ürünleri üzerine cruelty free ve guarantee stamps (yunus ırkının güvenliğini garanti eden) mührü yerleştirmeye hak kazanmıştır.
 

Schesir, terkedilmiş kedi ve köpeklerin bakımını üstelenen Italian Pet Theraphy Association (İtalya Evcil Hayvan Terapi Derneği) ve Make A Wish (Bir Dilek Tut) gibi çeşitli ulusal projelerin devamlılığını desteklemektedir.
 Schesir sadece doğal ürünler sunmaz, ayrıca ürünlerini ekolojik sürdürülebilirlik ilkelerini gözeterek hazırlar.
 
 


 
Sadece doğallık yeterli değildir. Kedi veya köpeğinize sunduğunuz besin aynı zamanda farklı lezzetleri de içeriyor olmalıdır. Bu sebepten dolayı Schesir sadece en üst kalitedeki Evcil Hayvan Besini markası değil, aynı zamanda tüm tüketiciler için tercih edilebilecek farklı lezzetleri barındıran bir markadır.
 
Geniş ürün skalası arasından seçiminizi kolaylaştırmak için Schesir daima her paket ve hazırlama çeşidine göre farklı renklerde pratik şeritler kullanır.

   
 


İçindekiler
Ton Balığı % 34
Su % 35,5
Tavuk Fileto % 23
Pirinç % 1,5
Karides % 6

Analitik Bileşenler
Protein % 13
Ham Lif %0 ,1
Ham Sıvı ve Katı Yağlar % 1,5
Ham Kül % 1
Nem % 84
Guar Gum 3300
Keçiboynuzu Gamı 3300
Karagenan 3300
Vitamin A 1325 UI
Vitamin E 15 mg
Taurin 160 mgÜrün Özellikleri
Paket YapısıPoşet Mama
İçerik YapısıPüre
Paket AdediTek
YaşıYetişkin
Ağırlık Aralığı0 - 100 gr
Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.