x
TL değerinde 0 ürün varNaturea Grain Free Chicken / Tahılsız Püre Konserve Kedi Maması Tavuk 80 Gr

Naturea Grain Free Chicken / Tahılsız Püre Konserve Kedi Maması Tavuk 80 Gr
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı: 8,00 TL
kaliteli yas mama - ,
5/ 5
mamaci.net sayesinde bilgi edindigim harika bir mama kizlarim kucuk oldugu icin simdilik tavuklu ve tavsanli tavuklusunu veriyorum ek gida tavsiyesi olarak ve bayilarak yiyorlar kesinlikle tavsiyeederim urunun kalitesine gore fiyati da gayet uygun bence
15 Tavsiye et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
 

Naturea Grain Free Chicken / Tahılsız Püre Konserve Kedi Maması Tavuk 80 Gr

Kediler İçin Gerçek Tahılsız Yaş Mamalar 

Naturea Konserveleri, kürklü dostlarımızın günlük besin ihtiyacını karşılamak için dört faklı içerik ve lezzet ile hazırlanmıştır. % 98 taze balık - et, % 0 tahıl içeriği ile kedi dostlarımıza dengeli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor! 

Kedi ve Köpekler Neden Kurt ve Vaşaklardan Farklı Değil? Soru İşareti

Onları en yakın vahşi akrabalarından ayıran gen dizilimi farkının %1 den daha düşük olduğunu biliyor muydunuz?
Farklı yaşam tarzlarına rağmen kedi ve köpeklerin anatomileri değişmedi;

  • Etleri parçalamak için sivri dişler.

  • Amilaz (nişastayı parçalayan enzim) bulunmayan salyalar.

  • Et sindirimi için gelişmiş, yüksek asit içeren ve kısa bir sindirim sistemi.

Naturea İle Beslenmek Nelerin Önlenmesine Yardımcı Olur?

Gıda Alerjileri

Kedi ve köpeklerin çoğu alerjik bir yapıya sahiptir ve bazı tahıllara karşı hassas yapıdadırlar. Mısır, soya, yulaf, buğday ve gluten içermeyen gıdalar deri ve tüy kondüsyonunu iyileştirirken, gastrointestinal sorunların çözümüne de yardımcı olur.

Fazla Kilolar

Karbonhidrat bakımından düşük, protein bakımından zengin gıdalarbirikmiş yağ miktarını azaltıp, kas kütlesini arttırırken, sağlıklı ve ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.

Diabet

Düşük karbonhidrat içeriği kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olur.

Onlar Ailemizdendir

Kedilerinizin beslenmesi önemlidir. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.

Kedinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea kedi ıslak mamaları  beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.

Naturea ıslak kedi mamaları %98 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır!

İçeriğimizde Neler Yok

Mısır, buğday, gluten, soya fasulyesi, yulaf, yapay koruyucu tatlar, renklendiriciler, GDO (genleri değiştirilmiş organizmalar), hayvansal yan ürünler.

ETHOXYQUIN

Naturea ürünleri Ethoxyquin veya herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermez. Ethoxquin genellikle balık ürünlerinde kullanılan koruyucu bir maddedir ve dünya genelinde balıklı kedi ve köpek mamalarında yaygın olarak kullanılır.

BHA/BHT

Naturea BHA veya BHT'yi (veya herhangi bir kimyasal koruyucu maddeyi) ürünlerine veya içeriklerine eklemez. Naturea ürünlerini ve bütün içeriklerini Vitamin E ile korur.

Dondurulmamış Kemiksiz Taze Et

Üretimde kullanılan tavuklar, balıklar vs. hayvan refahına uygun şekilde üretilir ya da avlanır. Tavuklar yaşadıkları ortamlarda özgürce dolaşabilir, yiyeceklerine ve suya kolayca ulaşabilirler. Bulundukları ortamın ısı ve nem değerleri düzenli olarak kontrol edilir.

Naturea Naturals'da kullanılan taze tavuk ve balık etleri, otomatik makineler yardımıyla kemiklerinden ve sakatatlarından ayrılır. 0° - 2° ye ayarlanmış soğutucularda paslanmaz çelik kaplar içinde üretim için bekletilir.

Taze etler, dondurulmadan ve kesiminden 24 saat geçmeden üretime alınır. Bu sayede tavuk etinde bulunan bütün vitaminler ve amino asitler korunur, taze tavuk eti ayrıca mamanın lezzetini de arttırmaktadır. Bu yüksek kaliteli üretim süreci ve protein kaynağının tazeliği, tüylü dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamalarına katkıda bulunmaktadır.

İçindekiler: Ton Balığı (% 53), su, karides (%5)

Analitik Bileşenler
Ham Protein % 9
Ham Yağ % 4
Nem % 81
Ham Lif % 0,5
Ham Kül % 2

Besin Katkıları / Kg
Vitamin E 26 mg
Taurin 320 mg

Naturea Kedi Banner

Ürün Özellikleri
Paket YapısıKonserve Mama
İçerik YapısıPüre
Paket AdediTek
YaşıYetişkin
Ağırlık Aralığı0 - 100 gr
Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.