x
TL değerinde 0 ürün var

Sokak Hayvanları Sosyal Sorumluluk Projesi

Umut Veren Yeni Nesiller Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yuva öğrencileri ile birlikte barınağı ziyaret edip; çocukların hayvan sevgisini ve sokak hayvanları ile ilgili farkındalıklarını arttırmayı amaçlıyoruz. Etkinlik 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 11:00 - 13:00 arasında Ataşehir Hayvan Barınağı'nda gerçekleştirilecektir. Etkinlik çerçevesinde, barınakta yaşayan sokak hayvanlarına mama yardımı yapabilmek için "Umut Veren Yeni Nesiller Sosyal Sorumluluk Projesi Kedi & Köpek Mama Paketi" ni aşağıdaki adımları izleyerek satın alabilirsiniz. Paket içeriği 1 Kg Kuru Kedi & Köpek Maması ve 2 adet 415 gr Kedi & Köpek Yaş Konserve Maması'ndan oluşmaktadır.

1- Sitenin sol üst köşesinde yer alan arama satırına sokak yazarak, projeye özel mama paketine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2- Ürün sayfasında, satın alacağınız ürünün adedini belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonunu tıklayınız.

3- Açılan pencerede, "Sepete Git" butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

4- Sepet bölümünde, "Satın Al" butonuna tıklayarak işleminize devam ediniz.

5- Bu aşamada "Üye Olmadan Hızlı Alışveriş" bölümünde yer alan alanları doldurarak sonraki aşamaya geçiniz.

6- Sayfada yer alan fatura bilgileri bölümünde yer alan adres kutusuna "Ataşehir Hayvan Barınağı", il böümüne "İstanbul", ilçe bölümüne ise "Ataşehir" yazarak işleme devam ediniz.

7- Bu bölümde ise ödeme seçeneğinden "Kredi Kartı" nı ve ardından da banka seçiminizi yaparak sağ alt bölümde yer alan "Devam" butonuna tıklayarak ilerleyiniz.

8- Son aşamada ise kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın sonunda bulunan "Siparişi Onayla" butonuna tıklayarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.