x
TL değerinde 0 ürün varGold Wings Premium Parakeet / Yetişkin Paraketler İçin Komple Yem 1 Kg

Gold Wings Premium Parakeet / Yetişkin Paraketler İçin Komple Yem 1 Kg
Ürün Fiyatı: 20,00 TL
 

Gold Wings Premium Parakeet / Yetişkin Paraketler İçin Komple Yem 1 Kg

Özel paraketler için özenle seçilmiş içerikle hazırlanan gerçek premium paraket yemidir. Paraketlerin beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir. Paraketlerin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kullanım Şekli: Kuşlarınızın yemliklerine koyularak tüketmeleri sağlanmalıdır.

Öneri: Paraketlerinizin yemliğini her gün kontrol ediniz. Yemlik içerisinde kalan kabukların sizi yanıltmaması için el ile de kontrol gerçekleştiriniz.

İçindekiler: Karışık ay çekirdekleri, kanarya yemi, sarı darı, buğday, karabuğday, kenevir tohumu, yalancı safran tohumu, beyaz darı,kırmızı darı, sorghum, amivit*, istiridye kabukları. *Amivit: tahıllar, yumurta ve yumurta ürünleri, şeker, mineraller, hayvansal/bitkisel yağlar.

Tüm pet shop ürünlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz Türkiye'nin En Net Evcil Hayvan Marketi daima sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Beslenme seçeneği içinde kedi ve köpek maması, kuş ve balık yemi, kemirgen ve sürüngen yemleri seçeneği de dahil evcil hayvanlarınız için aradığınız en sağlıklı eğitim ve bakım ürünleri kategorisinde, tuvalet ekipmanları, temizlik malzemeleri ve kafes dışında evcil hayvan tasması, kıyafet ve oyuncakları da yer almaktadır. Kafes, akvaryum, teraryum ile yaşam alanı aksesuarları kategorisinde hamster kafesi de dahil ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi seçeneklerini Mamaci.net 'te bulabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.